VILLA ROXY 2

İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu geliş tarihinizden 30 gün öncesine kadar iptal etmeniz halinde rezervasyon  ödemenizin tamamı tarafınıza iade edilir. Geliş tarihinden 15 gün öncesinde iptal durumunda % 50 iade uygulanmaktadır. 14 gün ve daha az süre kala yapılan iptallerde para iadesi yapılmaz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir.

Misafirler villa çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edecekler ve rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklarıdır. Misafir konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.

Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi  kabul eder ve  vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt  eder.


Check   In: 15:00
Check Out: 11:00

GENEL BİLGİLER

Fethiye’den Ölüdeniz’e giderken Ölüdeniz istikametinde Ovacık sizi karşılar. Yaz akşamlarının serin sığınağı olan Ovacık, Fethiye’den daha serin ve nem oranı daha düşük olduğu için bir eğlence ve yerleşim merkezi haline gelmiştir. Eğlence mekânları, Fethiye Ovacık otelleri, alışveriş yerleri ve restoranların bolca bulunduğu bu yerde sıkılmayı unutacaksınız.

OLANAKLAR

Aile/Çocuklar İçin Uygun Saç Kurutma Makinesi
Barbekü TV
Buzdolabı Temel İhtiyaçlar
DVD Player Tost Makinesi
Elbise Askıları Uydu Kanalları
Etkinlikler İçin Uygun Çamaşır Makinesi
Fırın Ücretsiz Otopark
Güvenlik Ütü
Havuz Ütü Masası
Kablo Tv İnternet
Kablosuz İnternet Şezlong
Klima Kahve Makinesi
Mutfak Şömine
Resepsiyon Smart TV

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“VILLA ROXY 2” için yorum yapan ilk kişi siz olun