VILLA FREEDOM 3

ÜCRETLİ/ÜCRETSİZ HİZMETLER

Ekstra Temizlik, Ekstra yeni çarşaf ve havlu, araç kiralama veya transfer hizmeti, tatil sigortası, kişisel harcamalar.

***Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir.

 

İPTAL KOŞULLARI

Konaklamanın başlamasına 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde %15 hizmet bedeli (hizmet giderleri, vergi, harç ve yasal yükümlülüklerden doğan masrafları kapsar) alınır, kalan tutar müşteriye iade edilir.

Konaklamanın başlamasına 59-30 gün kala yapılan iptallerde toplam tutarın %50 si tahsil edilir. Kalan tutar iade edilir.

Konaklamanın başlamasına 29 gün ve daha az süre kalmış ise tutarın tamamı tahsil edilir.

Tarih değişikliği talepleri uygunluk durumuna bağlı olup, uygunluk olmaması durumunda iptal prosedürleri geçerlidir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Giriş Saati : 14:00
Çıkış Saati : 10:00

Müşterilerimizin bilgisine: Bu villa Kalkan’ın yüksek kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) ve dik rampa olabilir.

Sadece Aileler kabul edilmektedir. Bekar arkadaş grupları kabul edilmemektedir.

GENEL BİLGİLER

Tatil Villamız, Terasından Kalkan’ın Nefes Kesen Deniz Manzarasına Sahiptir. Villamız, 3’ü banyolu 3 yatak odasına sahip olup 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 3 yatak odasında 2 çift kişilik 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Açık plan oturma/yemek odası ve mutfak bölümünden, dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış yüzme havuzu ve mangal/veranda alanına geçilir.

Kalkan’da yer alan deniz manzaralı tatil villamız, zarif tasarıma ve enfes Kalkan ve deniz manzarasına sahiptir. Villamızda evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmakta olup, internet erişimi bulunmamaktadır.

Villamız 3’ü banyolu 3 yatak odası ve yüzme havuzuna açılan açık mutfaklı oturma/yemek odasından oluşur. Mutfak kısmında bulunan yemek masası 6 kişi kapasitelidir.

Özellikler: Korunaklı özel açık yüzme havuzu, güneşlenme alanı, şezlonglar, özel bahçe, özel park yeri ve mangal alanı.

  • Konaklama Statüsü : Sadece Konaklama/Self Catering (Tam donanımlı mutfak mevcuttur.)
  • Oda Sayısı : 3 + 1 ( 6 kişi konaklama kapasitesi. )
  • Araç/Ulaşım : Villanın konumundan dolayı araç gereklidir/tavsiye edilir
  • Lokasyon : Kızıltaş Mevkii./Kalkan/Kaş/Antalya/Türkiye
  • En yakın Havalimanı : Dalaman (DLM) Havalimanı/130 km. yaklaşık 2 Saat 15 Dk. Sürüş mesafesinde.
  • Villamızın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“VILLA FREEDOM 3” için yorum yapan ilk kişi siz olun