VILLA DREAMHOMES 4

ÜCRETLİ/ÜCRETSİZ HİZMETLER

**Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir

 

İPTAL KOŞULLARI

Konaklamanın başlamasına 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde %15 hizmet bedeli (hizmet giderleri, vergi, harç ve yasal yükümlülüklerden doğan masrafları kapsar) alınır, kalan tutar müşteriye iade edilir.

Konaklamanın başlamasına 59-30 gün kala yapılan iptallerde toplam tutarın %50 si tahsil edilir. Kalan tutar iade edilir.

Konaklamanın başlamasına 29 gün ve daha az süre kalmış ise tutarın tamamı tahsil edilir.

Tarih değişikliği talepleri uygunluk durumuna bağlı olup, uygunluk olmaması durumunda iptal prosedürleri geçerlidir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Giriş Saati: 14:00
Çıkış Saati: 10:00

Sadece Aileler kabul edilmektedir. Bekar arkadaş grupları kabul edilmemektedir.

GENEL BİLGİLER

İslamlar’da yer alan villamız, zarif tasarıma ve enfes İslamlar doğa ve uzaktan panoramik deniz manzarasına sahiptir. Villamızda evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmakta olup, ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.

Villamız 2 süit yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasiteli ve yüzme havuzuna açılan açık mutfaklı oturma/yemek odasından oluşur. Mutfak kısmında bulunan yemek masası 4 kişi kapasitelidir. Açık plan oturma/yemek odası ve mutfak bölümünden, dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış yüzme havuzu ve mangal/veranda alanına geçilir.

Özellikler: Korunaklı özel açık yüzme havuzu, güneşlenme alanı, şezlonglar, özel bahçe, özel park yeri ve mangal alanı.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“VILLA DREAMHOMES 4” için yorum yapan ilk kişi siz olun