VILLA ALEJANDRO 3

İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu geliş tarihinizden 30 gün öncesine kadar iptal etmeniz halinde rezervasyon  ödemenizin tamamı tarafınıza iade edilir. Geliş tarihinden 15 gün öncesinde iptal durumunda % 50 iade uygulanmaktadır. 14 gün ve daha az süre kala yapılan iptallerde para iadesi yapılmaz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir.

Misafirler villa çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edecekler ve rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklarıdır. Misafir konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.

Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi  kabul eder ve  vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt  eder.


Check   In: 15:00
Check Out: 11:00

GENEL BİLGİLER

Zümrüt yeşili çam ormanlarıyla çevrili bir konumda olup muhteşem bir Ovacık ve Babadağ manzarasına sahiptir. İlerde, aşağılarda billur turquaz sularıyla Akdeniz uzanmaktadır.  30 dönümlük bir arazi üzerinde inşa edilmiş olup, bünyesinde bir butik otel, özgün ve lüks tasarımlı özel villa ve apartlar, spa ve spor merkezleri, kapalı havuz, restoran ve barlarıyla oldukça çeşitli imkanlar sunmaktadır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“VILLA ALEJANDRO 3” için yorum yapan ilk kişi siz olun