DELUXE VILLA PANÇO 2

ÜCRETLİ/ÜCRETSİZ HİZMETLER

200 TL Temizlik bedeli, elektrik ve su kullanım bedeli fiyata dahil değildir. Ayrıca misafir girişinde geri iadeli 500 TL Hasar Depozitosu alınmaktadır.

İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu geliş tarihinizden 45 gün öncesine kadar iptal etmeniz halinde rezervasyon ödemenizin tamamı tarafınıza iade edilir. Geliş tarihinden 30 gün öncesinde iptal durumunda % 50 iade uygulanmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir.

Misafirler villa çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edecekler ve rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklarıdır. Misafir konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.

Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi  kabul eder ve  vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt  eder.

Kuşadası Long Beach – Soğucak köyü yakınlarında doğa ile iç içe nezih bir site içerisinde yer alan özel havuzlu villa, biri ebeveyn banyolu 3 yatak odası, oturma alanı ve mutfağı ile dinginlik arayan ailelerimizi harika bir tatile davet ediyor. 

C/in : 15.00

C/out : 11.00

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“DELUXE VILLA PANÇO 2” için yorum yapan ilk kişi siz olun