DELUXE VILLA PANÇO 1

ÜCRETLİ/ÜCRETSİZ BİLGİLER

Elektrik ve Su ücreti, üç günde bir periyodik temizlik ( Villa temizliği, havlu çarşaf ve nevresim değişimi ) Günlük Havuz temizlik ve bakımı, internet kullanımı fiyata dahildir.

İPTAL KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu geliş tarihinizden 45 gün öncesine kadar iptal etmeniz halinde rezervasyon ödemenizin tamamı tarafınıza iade edilir. Geliş tarihinden 30 gün öncesinde iptal durumunda % 50 iade uygulanmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir.

Misafirler villa çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edecekler ve rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklarıdır. Misafir konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.

Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi  kabul eder ve  vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt  eder.

Villamız Dilek Yarım Adası Milli Parkına bakan panaromik manzaraya sahip Kuşadası Kadınlar Denizi bölgesinde yüksek konumda yer alan modern ve lüks villalardan oluşan seçkin bir tesistir.

Tesiste 24 saat kesintisiz güvenlik ve resepsiyon hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verilmektedir.

Villa yaklaşık 220 m2 4 yatak odası 3 banyo şık ve konforlu şekilde düzenlenmiş salon tam donanımlı mutfak ve panaromik deniz manzaralı bir terastan oluşmaktadır.

Villanın kendine ait yüzme havuzu ve bahçesi vardır. Tüm odalarda yüksek verimlilikte uzaktan kumandalı multi sistem klima bulunmaktadır.
Villalarımıza giriş saati 15:00, çıkış saati 11:00 ‘dir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“DELUXE VILLA PANÇO 1” için yorum yapan ilk kişi siz olun