ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU THY İLE

Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel (ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Çoktatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. 20 kişi altında kalan katılımlar durumunda tur ulaşımları tren, tramway, metro ile yapılacaktır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.

Çoktatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Çoktatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Çoktatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye’den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar) a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.

Çoktatil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Vize Ücreti 125 Euro (Yeşil Pasaporta Vize Yok)

HOTEL BİLGİSİ

3 ve 4* Otellerde 7 Gece Yarım Pasiyon Konaklama

 

HİZMET BİLGİSİ

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Ankara’dan gidiş dönüş uçak biletleri

Programda yazan tüm çevre ve şehir turları (Ekstra tur yok)

Damak tadımıza uygun tüm akşam yemekleri

Belirtilen duraklardan havaalanına transfer

Uçakta 20 Kg bagaj taşımacılığı

Bölgede özel tur araçları ile tüm ulaşımlar-transferler

Otellerde yarım pansiyon konaklama

Seyahat Sağlık Sigortası

Otellerde açık büfe tüm sabah kahvaltıları

Ankara’dan itibaren tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri

Bazı bölgelerde yerel rehberlik hizmetleri

Şehir ve otel vergileri

Check Point, otopark, otoban ücretleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri

Vapur, feribot geçişleri

Tekne Turları

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yeşil Pasaporta Vize Yok Vize Ücreti(125€)

15 TL yurt dışı çıkış harcı

İçecekler,

Öğle yemekleri

Gece eğlenceleri

Tüm müzelere giriş ücretleri (programda belirtilen müzeler)

İPTAL VE İADE

Tur kalkış tarihine 31 gün kalana kadar iptal edilmesi veya değişiklik yapılması durumunda kesinti uygulanmaz. Kalkış tarihine son 15 gün kalana kadar iptal edilmesi veya değişiklik yapılması durumunda %50 kesinti, 15 günden az süre kalması ve iptal edilmesi durumunda %100 kesinti uygulanır.

Napoli, İstanbul, Ankara’ya varış

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından pizza ve mozarellanın ilk bulunduğu ücrete dâhil Napoli gezimizde kale ve katedral gezileri ardından havaalanına transfer bilet bagaj pasaport işlemleri sonrasında ilk olarak İstanbul’a daha sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk… Ankara’ya varışımıza istinaden bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Farkımız: Napoli turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Amalfi Sahilleri, Amalfi Sahilleri, Adriyatik Denizinde Yüzme Molası, Positano, Ravello, Pompei Vezüv Yanardağı, Taşlaşmış İnsanlar, Sorrento, Napoli

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından tam gün sürecek olan Amalfi, Sorrento, Pompei turumuza başlıyoruz. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından Pompei’ye varış. Ücrete dâhil Pompei turunda 2.000 yıl önce Vezüv Yanardağı`nın patlaması anında lavların altında kalmış kenti o günkü haliyle taşlaşmış halde insanlar, fırında pişmiş ekmekler, bazilika, forum, fauna evi, restoranlar ve hamamların görülmesi… İtalya`nın en romantik şehirlerinden yeşili ve çiçekleriyle ünlü Sorrento’ya hareket. Ücrete dâhil Amalfi Sahilleri gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hâkim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri`nde yüzmek için serbest zaman… Kapıları İstanbul’dan gelmiş olan St. Andrea Katedrali, fotoğraflamaya ve manzarasına doyamayacağınız mağaralar, kayalıkların görülmesi, bütün evleri üst üste konulmuş gibi görünen Positano,  bahçeleriyle meşhur Ravello’da Villa Rufolo ile Villa Cimbrone’nin görülmesi sonrasında Napoli’ye hareket. Otelimize yerleşme. Ücrete dâhil akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

Farkımız: Tam gün Amalfi Sahilleri, Sorrento ve Pompei Turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Geleneksel usulde Büyük Boy İtalyan pizzası, salata, dondurma, içecek ücrete dâhil

Konaklama: Hotel del Real Orto Botanico 4* / Hotel Villa Capodimonte 4* vb.

Rota: Napoli – Pompei (25km) / Pompei – Sorrento (26km) / Sorrento – Positano – Ravello – Amalfi – Napoli (120km)

Castel Romano Alışveriş, Castel Gandolfo köyü Papanın Yazlık Evi, İtalya Dağ Köyleri, Nemi Köyü, Albano Gölü, Napoli

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından ücrete dâhil Castel Romano Outlet Center turunda İtalya’nın en büyük alışveriş merkezinde ünlü İtalyan markalarını uygun fiyata alma imkânı… Ücrete dâhil İtalya dağ köyleri turunda Volkanik göller bölgesinde Albano Gölü kenarındaki Papa’nın yazlık malikânesinin olduğu Castel Gandolfo için fotoğraf molası… Anthony Quinn’in  “Kasabanın Sırrı” filmiyle ünlenen Nemi Köyü’nde dağ çileği ve köy çeşmesinden akan maden suyunun tadına bakma imkânı… Roma’dan Napoli’ye gidiyoruz. Napoli gezimizde San Francesco katedrali, Galeria 1. Umberto, Piazza del Plebiscito gezileri sonrası Napoli Otelimize yerleşme. Ücrete dâhil akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

Farkımız: Castel Romano Outlet Center turu ücrete dâhil

Farkımız: İtalya Dağ Köyleri turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. / Öğlen turta ikramı ücrete dâhil

Akşam yemeği: Balık menü ücrete dâhil

Konaklama: Hotel del Real Orto Botanico 4* / Hotel Villa Capodimonte 4* vb.

Rota: Roma-Napoli (217km)

Roma, Kolezyum, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Vatikan, Roma

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesindeki Başkent Roma’da tam gün ücrete dâhil Antik Roma Şaheserleri turunda Dünyanın en küçük ülkesi  Vatikan’da Katoliklerin merkezi San Pietro Bazilikası ve Sistina Şapeli’nin görülmesi görülmesi… Roma’da Venedik Meydanı ve Vittoriano Zafer Anıtının görülmesi… Trevi Aşk Çeşmesine dilek tutularak para atılması… İspanyol Merdivenlerinde fotoğraf çekimi ve ünlü İtalyan markaların ürünlerini bulabileceğiniz Via Condotti Caddesindeki lüks mağazalarda alışveriş yapma imkânı… Akşam ışıklandırılmış halini göreceğimiz Panteon ve Romanın sembolü Kolezyum gezileri… Ünlülerin uğrak yeri olan Antico Caffe Greco’ da kahve keyfi… Otelimize hareket. Ücrete dâhil Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde. Yemek Sonrası Işıklandırılmış Colosseum, Navona Meydanı, Cavour Caddesi, Forum, Piazza Venezia, Vittorio 2. Emanuelle Anıtı’nın görülmesi

Farkımız: Antik Roma Şaheserleri turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Antik Roma gece eğlenceli Yöresel İtalyan Mutfağı şeklinde alıyoruz. Ünlü İtalyan tenor ve sopranoların aryaları, Toga kostümleri ile antik roma gösterileri, gladyatör şovları ve dans gösterileri eşliğinde alınan akşam yemeğinde İtalyan peynirleri, İtalyan zeytinyağı ve biberiyeli patates, spagetti ve salata, İtalyan usulü dana fileto, tiramisu ve İtalyan kahvesi ekspresso ikramı ücrete dâhil

Konaklama: VOI Cicerone Hotel 4*  / Hotel Abani 4* / Grand Tamerici Hotel & Principe vb.

Rota: Roma

Toscana turu: Floransa, San Gimignano, Siena, Roma

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Floransa’da ücrete dâhil şehir turunda Floransa Katedrali Duomo, Uffizi Galerisi, Çan Kulesi, Vaftizhane, Signoria Meydanı, Rönesans dönemi heykelleri ve 650 senelik kuyumcu dükkânlarının olduğu, âşıkların buluşma noktası Ponte Vecchio köprüsü’nün görülmesi… Santa Croce Bazilikası ve Meydanı’nın görülmesi Ücrete dâhil Toscana turunda Orta çağın New York’u, 13 kuleli şehir San Gimignano Cisterne Meydanı görülecek… Kırmızı Chianti şaraplarıyla ünlü Siena’da Dünyanın ilk bankacılık sisteminin başladığı yer olan bankerler locası, Avrupa’nın en büyük meydanı ve hala tarihi at yarışlarına ev sahipliği yapan Campo meydanında çan kulesi ve belediye sarayının görülmesi… Meydan’da fotoğraf molası ve seyir keyfi… UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesindeki Başkent Roma’ya hareket… Otelimize yerleşme… Ücrete dâhil akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

Farkımız: Floransa şehir turu ücrete dâhil

Farkımız: Toscana turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Çorba, Sebzeli tavuk, Risotto, Ünlü roma dondurmacısında dondurma ikramı ücrete dâhil

Konaklama: VOI Cicerone Hotel 4*  / Hotel Abani 4* / Grand Tamerici Hotel & Principe vb.

Rota: Floransa – San Gimignano (70km) / San Gimignano – Siena (50km) / Siena – Roma (242km)

****TÜM GÜNDÜZ TURLARI, TEKNE TURLARI VE AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL****

Programda belirtilen tüm çevre ve şehir turları

Venedik şehir turu Ücrete dâhil

Verona Garda Gölü turu Ücrete dâhil 

Milano şehir turu Ücrete dâhil

Cenova turu Ücrete dâhil

Portofino ve Santa Margherita turu Ücrete dâhil

Floransa şehir turu Ücrete dâhil

Pisa turu Ücrete dâhil

Toscana turu Ücrete dâhil

Tam gün Roma Şaheserleri turu Ücrete dâhil

Vatikan turu Ücrete dâhil

Castelli Romano Outlet Center turu Ücrete dâhil

Amalfi Sahilleri turu Ücrete dâhil

Napoli-Pompei turu Ücrete dâhil

İtalya dağ köyleri turu Ücrete dâhil

 

Cenova, Portofino, Santa Margherita, Pisa Kulesi, Floransa

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Cenova’ya hareket… Ücrete dâhil Cenova turumuzda Porto Antico limanı, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesindeki Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Dükler Sarayı gezileri… Ücrete dâhil Portofino ve Santa Margherita turunda İtalya’nın incisi güzelliği ile adına şarkılar bestelenmiş Portofino Kasabasında delüx evler, lüks kafeler, dünyaca ünlü butikler ve Santa Margherita lüks yatların görülmesi… Adriyatik’in muhteşem manzarası eşliğinde Pisa şehrine varış. Ücrete dâhil Pisa turunda İtalya’nın simgesi dünyaca ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali, vaftizhane ve Miracoli Meydanın fotoğraf molalarıyla görülmesi… Rönesans’ın başkenti Dante, Leonardo da Vinci, Michelangelo’nun doğduğu Floransa’ya hareket. Otelimize yerleşme. Ücrete dâhil akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

Farkımız: Cenova ve Pisa turu ücrete dâhil

Farkımız: Portofino ve Santa Margherita turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Geleneksek usulde soslu spagetti, meşrubat ücrete dâhil

Konaklama: Hotel Palazzo Ricasoli 4* vb.

Rota: Milano-Cenova (145km) / Cenova-Pisa (158km) / Pisa-Floransa(84)

Romeo Julietin evi, Verona, Neneto Gladyatörler Arenası, Sirmione Kasabası, Garda Gölü, Milano Galeria Alışveriş Merkezi, La Scala Operası, Milano

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Ücrete dâhil Verona Garda Gölü turunda Shakespeare’ın ünlü eserine ilham veren Romeo ve Juliet’in Verona’daki Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarına ev sahipliği yapan tarihi arena, Erbe ve Signori meydanlarının görülmesi… İtalya`nın en büyük gölü Garda gölü kıyısındaki Sirmione Kasabası’nda göl etrafında yürüyüş… Dünya modasına yön veren Milano’ya varış. Ücrete dâhil Milano turunda, Vittorio 2. Emanuelle Galerisi, üzerindeki iki bini aşkın heykelcikle Dünyanın en büyük 5. katedrali olan Milano Doumo Kilisesi ve Meydanı, La Scala Operası’nın görülmesi… Paris’teki Eiffel Kulesi’nin ilhamını veren ve Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi Galleria ve dünya modasının merkezinde ünlü ‘’Via Monte Napoleone’’ ve ‘’Via La Spiga’’ Caddeleri’nde alışveriş imkânı… Akşam yemeği sonrasında otelimize hareket… Konaklama otelimizde.

Farkımız: Verona Garda Gölü turu ücrete dâhil

Farkımız: Milano şehir turu ücrete dâhil

Sabah kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Aperativo açık büfesinden dilediğiniz İtalyan yemeği salatası ve tatlısını seçebilirsiniz ücrete dâhil

Konaklama: Starhotels Business Palace 4* / Antares Concorde 4* vb.

Rota: Venedik-Verona (116km) / Verona-Milano (162km)

Ankara’dan Hareket, İstanbul, Bologna, Gondol Turu Venedik

Esenboğa Havalimanı’nda buluşmanın ardından gerekli pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının akabinde ilk olarak İstanbul’a daha sonra Venedik’e keyifli bir yolculuk. Venedik’e varışımızda bizi bekleyen aracımızla;

Binalarının çoğunun kırmızı tuğlalı olmasından dolayı “Kızıl Şehir” denilen Avrupa’nın en eskilerinden, Dante, Erasmus ve Kopernik gibi dehalara ilham veren kendine âşık ettiren şehir Bologna’da San Petrinino Katedrali, İkiz Kuleler, Dünyanın en uzun sütunlu caddesinin görülmesinden sonra Venedik’e hareket. Yaklaşık 1 buçuk saatlik bir yolculuk sonrasında Tronchetto limanından ücrete dâhil vaporetto ile kanallar şehri Venedik’e varış. Bir dönem dünya ticaretine yön veren ücrete dâhil Venedik turunda; Köleler sahili, Napolyon’un Dünyanın en güzel meydanı dediği San Marco Meydanı, İstanbul’dan getirilen bronzların süslediği San Marco Bazilikası,  İç Çekenler Köprüsü, San Giorgio adası, Dükler Sarayı ve Saat Kulesi gezileri… Venedik Kanallardaki ücrete dâhil gondol turumuzda Büyük kanal ve Rialto Köprüsü’nün görülmesi. Akşam yemeği… Otelimize hareket. Konaklama otelimizde.

Farkımız: Venedik turu ücrete dâhil

Farkımız: Gondol turu ücrete dâhil

Öğle yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam yemeği: Geleneksel İtalyan pizzası, Meşhur siyahımsı Venedik risottosu, Fritella alla veneziane tatlı ücrete dâhil

Konaklama: Hotel Lugano 4* vb.

Rota: Bologna-Venedik (153km)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“ANKARA ÇIKIŞLI BÜYÜK İTALYA TURU THY İLE” için yorum yapan ilk kişi siz olun